• Vianočná besiedka pani učiteľky Zuzky Žemberovej

• Druhý adventný týždeň sme zahájili klavírnou vianočnou besiedkou, na ktorej zaznelo aj premiérové sólo na elektrickej gitare. Z koncertnej sály sa ozývali koledy, klasické aj populárne melódie v interpretácii žiakov pani učiteľky Zuzky Žemberovej a spomínané sólo z triedy pána učiteľa Radka Havlíka.

• Vianočný koncert 12.12.2023!

• Presne o 24 hodín začne v kultúrnom dome MUA Partizánske náš ,,Vianočný koncert", ktorý pripravujú naši kolegovia a žiaci z hudobného, tanečného a literárno dramatického odboru Nezabudnite prísť včas, aby ste si mohli prezrieť a zakúpiť výrobky, ktoré si pre vás pripravili žiaci a pani učiteľky z výtvarného odboru Veľmi sa na vás tešíme

• Vianočná besiedka 7.12.2023

• Vianoce sa blížia a niektoré darčeky sa rozdávajú už v týchto dňoch. Tie hudobné sa rozdali na besiedke 7.decembra v sále ZUŠ. Rozdávali ich svojim rodičom žiaci – klaviristi z triedy pani učiteľky Sládečkovej a gitaristi z triedy pána učiteľa Sládečku. Napriek tréme všetci krásne zahrali a prežili spoločne krásny predvianočný večer <3

• ,,Dni Miloša Ruppeldta" - spevácka súťaž

• Včera 6.12.2023 sa zúčastnila naša žiačka z hudobného odboru Paulínka Dvorská pod vedenim pána učiteľa Jakuba Gubku za klavírneho sprievodu pani zástupkyne Tamarky Drábekovej celoslovenskej speváckej sútaže "Dni Miloša Ruppeldta" v Bratislave. V 2.kategórii sólo v klasickom speve získala krásne3.miesto a my sa z jej úspechu velmi tešime Gratulujeme!

• Informácia pre žiakov pani uč. Ľudky Ševčíkovej!

• Zo zdravotných dôvodov nebude celý týždeň /od 4. do 8.12.2023/ vyučovanie u pani učiteľky Ľudky Ševčíkovej. Týka sa to žiakov, ktorí majú u pani učiteľky vyučovanie aj hudobnú náuku. Orchester tento týždeň žiaci budú mať ;)

• VIBES celoslovenská tanečná súťaž 3.12.2023

• Dnes 3. decembra 2023 sa konala celoslovenská tanečná súťaž VIBES vo Viničnom. Strieborné miesto v profi súťaži ,,sólo" získala Amy Janšáková Našej žiačke Amy aj pánovi učiteľovi Dáriusovi Štrbovi srdečne gratulujeme ;)

• ,,O niekoľkých mesiačikoch" divadelné predstavenie LDO

• Mladší žiaci z literárno-dramatického odboru s pedagógom Lukášom Števíkom majú za sebou premiéru príbehu "O niekoľkých mesiačikoch". V divadelnom predstavení využili aj techniku luminiscenčného divadla a plošných bábok. Predstavenie a celý príbeh si môžete prezrieť na našej FB stránke školy ;)

• Gitarová Prievidza 2023

• Krásny úspech! 23. novembra sa dvaja žiaci z triedy pána učiteľa Miloša Sládečku zúčastnili celoslovenskej súťaže v hre na gitaru v Prievidzi. A obstáli výborne. Mia Daňo v I.A kategórii a Filip Prekop v II.B kategórii obsadili prvé miesta v zlatom pásme. Cvičenie sa oplatilo a odmenou boli diplomy aj malé darčeky. A takto vyzerajú víťazi. Srdečne gratulujeme!

• Dažďová záhrada

• Veľmi sa tešíme z dažďovej záhrady pred výtvarným odborom našej ZUŠ Partizánske <3 Žiaci s pani učiteľkami si namaľovali tri veľké tekvice a dnes ich naaranžovali na pníky, ktoré sú súčasťou záhrady. V jarných mesiacoch, keď začne všetko krásne rásť a kvitnúť, doplníme tento priestor výrobkami z keramiky ;)

• Druhý interný koncert

• 16. novembra 2023 sa konal v koncertnej sále našej ZUŠ Partizánske, druhý interný koncert žiakov z hudobného odboru ;) Viac fotografií nájdete na našej FB stránke školy ;)

• Jesienka 2023

• Vo štvrtok 9.11.2023 sa žiaci z hudobného odboru zúčastnili 12. ročníka detskej speváckej súťaže populárnej a autorskej piesne Jesienka, ktorá sa uskutočnila v ZUŠ Ladislava Stančeka v Prievidzi. Súťažili žiačky z triedy pána učiteľa Jakuba Gubku: Dianka Knajbelová a Mirka Hudecová a z triedy Marty Kindl: Grétka Dilongová,Viktória Klačanská a Arianka Galbová. Našim kolegom aj šikovným speváčkam srdečne gratulujeme , tešíme sa z krásneho ocenenia a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej ZUŠ Partizánske ;)

• Chalúpkovo Brezno 2023

• Druhý októbrový víkend už tradične patrí Chalúpkovmu Breznu - tvorivej súťažnej prehliadke pedagógov.Tento rok sa uskutočnil jeho 54.ročník, ktorého predvečer spestril svojim hudobným programom komorný orchester v zložení Renáta Andrejová, Tamara Drábeková, Štefan Florián, Lukáš Števík a Rastislav Petreje. V súťažnej prehliadke v kategórii hra na hudobnom nástroji získala strieborné pásmo Zuzana Žemberová a Kvinteto s filmovými melódiami. V bronzovom pásme sa predviedli Renáta Andrejová a Tamara Drábeková s originálnou skladbou nášho žiaka Tomáša Gondu a dlhoročného kolegu Ikova Kopačika, a spomínaný komorný orchester v spolupráci s Breznom. Naši učitelia tak aktívne rozvíjajú vzájomnú spoluprácu a svoje interpretačné schopnosti, čím výrazne zvyšujú prezentačnú a pedagogickú úroveň našej školy. Získané skúsenosti pretavujú do práce so svojimi nadanými žiakmi.

• Piano v modernom rytme

• V stredu 25. októbra 2023 sa uskutočnil 15. ročník celoslovenskej klavírnej súťaže Piano v modernom rytme v Bojniciach. Našu školu úspešne reprezentovali žiaci pani učiteľky Zuzany Žemberovej - Julianka Kotríková a Simonko Mordáčik. Obaja získali vo svojej kategórii strieborné pásmo. Srdečne blahoželáme Julianke, Simonkovi aj pani učiteľke a tešíme sa na nové skladby v ich interpretácii ;)

• Šarkaniáda 14.10.2023

• Pozývame všetky deti aj rodičov na letisko do Malých Bielic, kde sa dňa 14. októbra 2023 o 14tej hodine uskutoční Šarkaniáda, ktorú pre Vás pripravilo Centrum voľného času Partizánske. Nájdete tu aj tvorivý stánok, ktorý zabezpečí výtvarný odbor našej školy