• Jesienka 2022

• Základná umelecká škola Ladislava Stančeka v Prievidzi každoročne organizuje detskú spevácku súťaž s názvom Jesienka. Súťaž prebiehala dňa 10. novembra 2022 v koncertnej sále školy. Z našej školy sa zúčastnili žiačky z hudobného odboru pani učiteľky Marty Kindl. Tamarka Ďurišová získala v kategórii C strieborné pásmo a Viktória Tothová v kategórii B bronzové pásmo. Členom poroty bol slovenský spevák Tomáš Bezdeda.  Pani učiteľke a jej žiačkam srdečne gratulujeme <3

• ,,BAŤOVanCI"

• Výtvarný odbor našej školy sa zapojil do projektu s názvom ,,BAŤOVanCI“, ktorý pre verejnosť pripravilo Občianske združenie Fabrika umenia. Viac sa dozviete na našej FB stránke školy Základná umelecká škola Partizánske".

• Misia na asteroid

• Hvezdáreň v Partizánskom v spolupráci s Mestskou umeleckou agentúrou MUA Partizánske a Mestom Partizánske vyhlásilo literárno – výtvarnú súťaž pre žiakov s názvom ,,Misia na asteroid“.  Naša žiačka z výtvarného odboru pani učiteľky Sylvii Šuňalovej, Tia Trčová si prebrala v piatok 30.9.2022 v Mestskej knižnici MUA Partizánske ocenenie z rúk pani učiteľky Vladimíry Hlavnovej Šorcovej. Tiuške srdečne gratulujeme ;)

• ,,Pomáhame si navzájom"

• Dňa 22. júna 2022 si naši žiaci z výtvarného odboru prebrali ocenenia od primátora mesta Partizánske pána Jozefa Božika, za výtvarnú súťaž ,,Pomáhame si navzájom". Žiak pani učiteľky Karin Janžovej, Tomáško Sziladi získal 1.miesto za svoju prácu s názvom ,,Naučím ťa kolobežkovať" a žiačka pani učiteľky Sylvii Šunalovej, Karolínka Kollárova získala 3. miesto za ilustráciu kresby s názvom ,,Pomáham starej mame v sade". Srdečne gratulujeme <3

• Malý princ - divadelné predstavenie

• Najstarší žiaci z literárno-dramatického odboru v piatok 17. júna 2022 odpremierovali divadelné predstavenie Malý princ. Na zdramatizovaní textu, tvorbe rekvizít a kostýmov, ale i výbere hudby sa podieľali spolu s učiteľom Lukášom Števíkom všetci žiaci. Čoskoro si budete môcť, okrem fotiek, pozrieť aj videozáznam

• Koncert ku Dňu otcov 19.6.2022

• Ďakujeme našim kolegom z elokovaného pracoviska z Veľkých Uheriec, pani učiteľke Aničke Hamadovej a pánovi učiteľovi Jurkovi Slivkovi za krásny koncert venovaný našim oteckom. Na pódiu účinkovali ich šikovní žiaci a hosťom bol pán Michal Slamka absolvent huslovej triedy nášho bývalého žiaka Juraja Tomku z Katedry strunových a dychových nástrojov vo VŠMU. Všetkým oteckom prajeme ešte krásny sviatočný večer

• Koncert ku Dňu otcov

• V nedeľu 19. júna 2022 o 15tej hodine pozývame všetkých ocinov, oteckov aj dedkov na koncert venovaný práve Vám milí naši oteckovia.  Naši kolegovia z elokovaného pracoviska z Veľkých Uheriec / pani učiteľka Anna Hamadová a pán učiteľ Juraj Slivka/ spoločne so svojimi žiakmi si pre Vás pripravili hudobný program ;)

• Koncert absolventov hudobného odboru ZUŠ Partizánske

• Jedenásť absolventov z hudobného odboru prvého aj druhého stupňa sa stretli spoločne dnes 8. júna 2022 v Koncertnej sále Základnej umeleckej škole Partizánske. Slávnostnú atmosféru spríjemnili krásnym klavírnym vystúpením a potešili nielen svojich pedagógov, ale aj svojich najbližších. Koncert absolventov moderovala pani učiteľka Zuzka Sládečková  V albume si môžete pozrieť žiakov pani učiteliek Hamadovej, Blahovej, Hudecovej, Sládečkovej a Žemberovej. Srdečne im gratulujeme.

• Hudobná besiedka pani učiteľky Zuzky Sládečkovej a pána učiteľa Miloška Sládečku

• Školský rok sa pomaly chýli ku koncu a naši žiaci chcú ukázať, čo sa naučili. Tak tomu bolo aj 26. mája, kedy sa uskutočnila besiedka žiakov z tried pani učiteľky Sládečkovej a pána učiteľa Sládečku. Veľa malých hudobníkov ešte nikdy predtým nevystupovalo a bola to pre nich premiéra a „krst ohňom“. Všetkým sa vystúpenie podarilo a dokonca niektorým rodičom od radosti vypadla z oka aj malá slzička. Gratulujeme!!!

• Cesta rozprávkovým lesom 2022

• Ďakujeme našim výtvarníkom z triedy pani učiteľky Šuňalovej / Emmke, Jelke, Ninke, Simonke, Nellke, Adelke, Maxíkovi, Vilkovi/ a ich rodičom za super spoluprácu pri dnešnej Ceste rozprávkovým lesom ;)