• Prihláška k šk.roku 2023/2024

• Milí žiaci, rodičia! Rozhodli ste sa navštevovať od nového školského roka 2023/2024 jeden z našich ponúkaných odborov? V prílohe Vám ponúkame prihlášku, ktorú si môžete stiahnuť, vypísať a doniesť do hlavnej budovy školy / Námestie SNP 211/32 v Partizánskom/ v poobedňajších hodinách. Tešíme sa na Vás ;)

• Absolventský koncert 7.6.2023

• Slávnostným absolventským koncertom úspešne ukončili štúdium na našej škole žiaci z hudobného odboru 1. a 2. stupňa. Uskutočnil sa v koncertnej sále, v príjemnej komornej atmosfére v stredu 7. júna 2023. Úspešným absolventom srdečne blahoželáme a ďakujeme za všetky spoločne strávené roky s hudbou <3

• Deň ZUŠky 2023!

• Každoročne v mesiaci jún Vám ponúkame prehliadku všetkých odborov našej ZUŠ Partizánske. Tešíme sa už dnes na 13. júna 2023 o 13tej hodine, pred Domom kultúry MUA Partizánske a pevne veríme, že nám počasie bude priať ;)

• 2.miesto pre našu Amy Janšákovú!

• Ďalší úspech našej žiačky Amy Janšákovej! Amy získala druhé miesto v celoslovenskej tanečnej súťaži v Nových Zámkoch.  Srdečne gratulujeme jej aj pánovi učiteľovi Dáriusovi Štrbovi <3

• Detská paleta 2023

• Od 6. do 16. júna 2023 si môžete prezrieť práce našich šikovných výtvarníkov! Kde? Vo výstavnej sieni Domu kultúry MUA Partizánske ;) Tešíme sa na Vás!

• MDD

• Milí naši žiaci, prajeme Vám krásny Deň detí. Nech máte stále úsmev na tvári, nech ste šťastné, spokojné a milované ❤ Sme radi, že Vás máme ❤
          • Celoslovenská tanečná súťaž v Leviciach

• Veľký úspech pre naše dievčatá z tanečného odboru: Amy Janšákovú a Terezku Dobiášovú, ktoré získali v celoslovenskej tanečnej súťaži v Leviciach dve strieborné ocenenia 😉 Srdečne gratulujeme dievčatám aj pánovi učiteľovi Dáriusovi Štrbovi ;)
          • Detská paleta 2023

• Výtvarníci pilne dokončujú svoje práce, aby bolo všetko dokonale pripravené na inštaláciu, ktorú zrealizujú so svojimi pani učiteľkami v pondelok 5. júna 2023 ;)

• Interný koncert 15.5.2023

• 6. interným koncertom žiaci hudobného a literárno-dramatického odboru spríjemnili májový podvečer svojim rodičom, starým rodičom, súrodencom a priateľom. Mladých umelcov pripravili učitelia - Blahová, Gromová, Petreje, Peniažka, Országh, Horský, Števík, Žemberová, Hudecová a Gubka. Koncert zakončil bývalý žiak našej školy maturant SKDK Topoľčany Alan Toma skladbami od Nováka a Chopina.

• Úspech v celoslovenskom kole Vesmír očami detí!

• ,,Pozdrav z vesmíru" Laurike Bohunskej priniesol v regionálnom kole výtvarnej súťaže Vesmír očami detí 2023 prvé miesto v 5. kategórii. Jej práca postúpila do celoslovenského kola a vo štvrtok 11.5.2023 v Slovenskej ústrednej hvezdárni v Hurbanove získala víťaznú cenu! Veľký úspech a srdečná gratulácia pre našu Lauriku aj jej pani učiteľku Sylviu Šuňalovú. GRATULUJEME!

• Príprava výtvarníkov na koncoročnú výstavu ;)

• Výtvarníci z triedy pani učiteľky Karin Janžovej dokončujú a pilne pracujú na svojich dielach, ktoré si budete môcť pozrieť na našej Detskej palete 2023, koncoročnej výstave prác žiakov z výtvarného odboru ;)

• Novácky talent 2023

• Dnešný Novácky talent 2023 nám priniesol šťastie pre naše šikovné speváčky. S veľkou radosťou Vám oznamujeme, že žiačky z triedy pani učiteľky Martičky Kindl aj dnes získali krásne umiestnenia. Arianka Galbová získala strieborné pásmo v kategórii Aa a Nely Škultétyová získala strieborné pásmo v kategórii Ab. Je to veľký úspech, keďže konkurencia s množstvom súťažiacich bola veľmi silná. Dievčatá, srdečne Vám gratulujeme!

• Popové hlasy 2023

• Dnes sa žiaci z hudobného odboru z triedy pani učiteľky Marty Kindl zúčastnili celoslovenkej speváckej súťaže s názvom: Popové hlasy 2023. 5. ročník súťaže vyhlásila Základná umelecká škola v Hlohovci. Žiaci : Arianka Galbová, Benjaminko Cabaj, Bianka Cabajová a Viktória Tóthová podali skvelé výkony Arianka získala krásne 3.miesto v prvej kategórii Srdečne gratulujeme pani učiteľke aj našim šikovným spevákom ;)

• PROJEKT 15: Dažďová záhrada

• Milí priatelia! Podporte prosím náš projekt s názvom ,,Dažďová záhrada", ktorú by sme radi zrealizovali pred budovou výtvarného odboru ZUŠ Partizánske. Za každý hlas vám vopred srdečne ďakujeme!
          • Klavírna súťaž v Brezne

• 28. apríla 2023 sa uskutočnil v Brezne 7. ročník nadregionálnej súťaže v hre na dvoch klavíroch. Zúčastnili sa ho Simon Mordáčik a Juliana Kotríková z triedy pani učiteľky Zuzany Žemberovej. Vo svojej kategórii získali zlaté pásmo a zvláštnu cenu poroty za interpretáciu skladby od Marthy Mier Concertino in Jazz Style. Simonkovi, Julianke a pani učiteľke Zuzke srdečne blahoželáme ;)

• Hudobná besiedka pána učiteľa Jakuba Gubku

• V stredu 26. apríla 2023 sa konala besiedka triedy pána učiteľa Jakuba Gubku, na ktorej deti svojim rodičom spríjemnili popoludnie slovenskými ľudovými, ale aj modernými piesňami. Niektorí sa na pódiu predstavili po prvý krát. Deťom gratulujeme k úspešným výkonom, rodičom za podporu a spoločne sa budeme tešiť na ďaľšie hudobné stretnutie ;)

• Interný koncert 24.4.2023

• Už po piatykrát sa v tomto školskom roku konal interný koncert. Predstavili sa hlavne žiaci z hudobného odboru v hre na klavír, husle, priečnú flautu, akordeón, saxofón a keyboard. Umeleckým prednesom sa predstavili žiaci z literárno-dramatického odboru ;)