• Celoslovenská tanečná súťaž v Leviciach

• Veľký úspech pre naše dievčatá z tanečného odboru: Amy Janšákovú a Terezku Dobiášovú, ktoré získali v celoslovenskej tanečnej súťaži v Leviciach dve strieborné ocenenia 😉 Srdečne gratulujeme dievčatám aj pánovi učiteľovi Dáriusovi Štrbovi ;)
          • Detská paleta 2023

• Výtvarníci pilne dokončujú svoje práce, aby bolo všetko dokonale pripravené na inštaláciu, ktorú zrealizujú so svojimi pani učiteľkami v pondelok 5. júna 2023 ;)

• Interný koncert 15.5.2023

• 6. interným koncertom žiaci hudobného a literárno-dramatického odboru spríjemnili májový podvečer svojim rodičom, starým rodičom, súrodencom a priateľom. Mladých umelcov pripravili učitelia - Blahová, Gromová, Petreje, Peniažka, Országh, Horský, Števík, Žemberová, Hudecová a Gubka. Koncert zakončil bývalý žiak našej školy maturant SKDK Topoľčany Alan Toma skladbami od Nováka a Chopina.

• Úspech v celoslovenskom kole Vesmír očami detí!

• ,,Pozdrav z vesmíru" Laurike Bohunskej priniesol v regionálnom kole výtvarnej súťaže Vesmír očami detí 2023 prvé miesto v 5. kategórii. Jej práca postúpila do celoslovenského kola a vo štvrtok 11.5.2023 v Slovenskej ústrednej hvezdárni v Hurbanove získala víťaznú cenu! Veľký úspech a srdečná gratulácia pre našu Lauriku aj jej pani učiteľku Sylviu Šuňalovú. GRATULUJEME!

• Príprava výtvarníkov na koncoročnú výstavu ;)

• Výtvarníci z triedy pani učiteľky Karin Janžovej dokončujú a pilne pracujú na svojich dielach, ktoré si budete môcť pozrieť na našej Detskej palete 2023, koncoročnej výstave prác žiakov z výtvarného odboru ;)

• Novácky talent 2023

• Dnešný Novácky talent 2023 nám priniesol šťastie pre naše šikovné speváčky. S veľkou radosťou Vám oznamujeme, že žiačky z triedy pani učiteľky Martičky Kindl aj dnes získali krásne umiestnenia. Arianka Galbová získala strieborné pásmo v kategórii Aa a Nely Škultétyová získala strieborné pásmo v kategórii Ab. Je to veľký úspech, keďže konkurencia s množstvom súťažiacich bola veľmi silná. Dievčatá, srdečne Vám gratulujeme!

• Popové hlasy 2023

• Dnes sa žiaci z hudobného odboru z triedy pani učiteľky Marty Kindl zúčastnili celoslovenkej speváckej súťaže s názvom: Popové hlasy 2023. 5. ročník súťaže vyhlásila Základná umelecká škola v Hlohovci. Žiaci : Arianka Galbová, Benjaminko Cabaj, Bianka Cabajová a Viktória Tóthová podali skvelé výkony Arianka získala krásne 3.miesto v prvej kategórii Srdečne gratulujeme pani učiteľke aj našim šikovným spevákom ;)

• PROJEKT 15: Dažďová záhrada

• Milí priatelia! Podporte prosím náš projekt s názvom ,,Dažďová záhrada", ktorú by sme radi zrealizovali pred budovou výtvarného odboru ZUŠ Partizánske. Za každý hlas vám vopred srdečne ďakujeme!