• Ocenenie pre pani učiteľku Zuzku Žemberovú

• Základná umelecká škola Partizánske pri príležitosti Dňa učiteľov 2023, navrhla oceniť  pani učiteľku Zuzku Žemberovú, učiteľku hry na klavíri a hudobnej náuky. Svojím nevšedným a skvelým prístupom vie zapáliť nadšenie u svojich mnohých študentov. Pravidelne sa s nimi zúčastňuje klavírnych súťaží, z ktorých prinesie vždy umiestnenie v zlatom pásme. Spomeňme celoslovenské klavírne súťaže Pála Kadosu v Leviciach, v Sládkovičove a Piano v modernom rytme v Bojniciach. Našej milej kolegyne Zuzke srdečne gratulujeme a prajeme jej veľa zdravia, lásky a úspechov v osobnom aj pracovnom živote ;)

• Fotografie z Koncertu učiteľov

• Ponúkame Vám fotografie zo včerajšieho Koncertu učiteľov. Teší nás, že ste prišli, že ste boli s nami a dúfame, že ste si to užili tak ako aj my ;) Ďakujeme nášmu bývalému žiakovi Števkovi Janžovi, za všetky zábery z nášho koncertu ;) Album z koncert a viacej záberov nájdete na FB stránke školy.

• ,,Veľký valčík" - veľký úspech Tomáša Gondu!

• Akademické zasadnutie skladateľskej súťaže „ARTISTES EN HERBE“ v Luxemburgu vyhlásilo dňa 12.marca 2023 laureátov z medzinárodnej  súťaže, do ktorej sa prihlásil aj náš žiak Tomáš Gonda. V sekcii 1 ,,JUNIOR“ v skupine mladých skladateľov od 11 do 15 rokov v kategórii klavír, získal prvú cenu za svoju skladbu ,,Grande Valse“. Cieľom tejto súťaže bolo zložiť vlastnú skladbu pre sólový nástroj, komornú alebo orchestrálnu hudbu. Tomáš si vybral  klavír pre štyri ruky, pre ktorý napísal valčík. Keďže bol valčík o niečo dlhší, dal mu názov ,,Veľký valčík“. Z jeho úspechu sa veľmi tešíme a pani učiteľka Anna Hamadová, ktorá Tomáša vyučuje v hre na klavír má z neho úprimnú radosť. Mladému skladateľovi prajeme veľa hudobných úspechov pri ďalšej tvorbe.

• Interný koncert 13.3.2023

• V pondelok 13.3.2023 sa konal ďalší interný koncert. Žiaci mali opäť možnosť odprezentovať to čo sa počas tohto školského roka naučili. Viac fotografií nájdete na našej FB stránke školy.

• Koncert učiteľov ZUŠ!

• S radosťou Vám oznamujeme, že dňa 28. marca 2023 o 18tej hodine, bude v koncertnej sále MUA Partizánske náš tradičný Koncert pedagógov ZUŠ Partizánske. Srdečne Vás pozývame!