• Karnevalový koncert na Fašiangy

• Fašiangy, Turíce, Veľká noc príde, kto nemá kožúška, zima mu bude. Ja nemám, ja nemám, len sa tak trasiem, dajte mi slaninky, nech sa napasiem.... nuž slaninka sa v našej škole nepodávala, ale zato sa po jej chodbách prechádzali všelijaké podivné stvory – vlk, upírka, Pipi dlhá pančucha, princezná, šašo, kúzelník, mačka aj myš a mnohé ďalšie. Všetci si pripravili krásne skladbičky a zahrali aj zaspievali ich 13. februára na internom školskom koncerte. A koncert dokonca navštívila aj záhadná grófka „von Crescendo“ z Rakúska, ktorá ho celý sprevádzala. Veríme, že všetci si ten koncert riadne užili a že sa pri ňom aj dobre zabavili. Viac fotografií nájdete na našej FB stránke školy.

• Darujte nám 2% z Vašich daní

• Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske je občianske združenie našej školy. Prosíme Vás, využite zákon, ktorý Vám umožňuje darovať 2% zo svojich zaplatených daní z príjmov občianskemu združeniu. Všetky získané prostriedky budú použité v súlade s platnými zákonmi a investované do budúcnosti našich šikovných umelcov ❤ zo ❤ ďakujeme