• Vianočný koncert vo Veľkých Uherciach

• Dňa 25.12.2022 patril žiakom a pedagógom Aničke Hamadovej a Jurkovi Slivkovi. Spoločne si pripravili Vianočný koncert v Kostole sv. Michala Archanjela vo Veľkých Uherciach. Ďakujeme, že si našli čas a mali chuť vystúpiť aj počas vianočných sviatkov, poďakovanie patrí žiakom aj ich rodičom.

• Vianočné prianie

• Prajeme Vám krásne, šťastné a pokojné vianočné sviatky milí naši žiaci, rodičia, kolegovia, priatelia <3

• Vianočná besiedka žiakov pani učiteľky Zuzky Žemberovej

• Vianočná besiedka šikovných klaviristov pani učiteľky Zuzky Žemberovej sa konečne uskutočnil po dvoch rokoch odkladania vo štvrtok 15.12.2022. Napriek oslabenej zostave podali žiaci krásne výkony. Okrem "povinného" sóla stihli mnohí nacvičiť 4ručnú hru a na záver zaznela aj hra na dvoch klavíroch, ktorú stihli Simonko a Julianka nacvičiť za posledný mesiac. Všetci ste spravili veľkú radosť nielen pani učiteľke, ale aj svojim blízkym! Tí, ktorí sa nemohli koncertu zúčastniť kvôli zdravotným problém srdečne pozdravujeme a prajeme skoré uzdravenie. V novom roku 2023 si koncert isto spoločne vynahradí

• Vianočná besiedka žiakov manželov Sládečkových

• Aj napriek chorobe, ktorá útočí na školy, predsa žiaci cvičia aj koncertujú. Naposledy to bolo 14. decembra, kedy sa uskutočnila besiedka žiakov z tried pani učiteľky Zuzky Sládečkovej a pána učiteľa Miloša Sládečku. Malí aj veľkí nacvičili vianočné koledy, ale aj iné známe i neznáme skladbičky a predviedli ich ako svoje darčeky pre rodičov. Všetkým sa darilo a prežili spoločne krásny predvianočný večer. Teraz sa už môžu tešiť na vianočné prázdniny ;)

• Vianočné soirée

• Vianočné soirée, koncert našich pedagógov a žiakov si môžete prísť pozrieť a vypočuť počas vianočných sviatkov dňa 26.decembra 2022 o 16tej hodine v Kostole Božského Srdca Ježišovho v Partizánskom. S radosťou Vás všetkých pozývame

• Vianočný koncert úspešne za nami

• 8.decembra 2022 sa konal v kultúrnom dome MUA Partizánske náš Vianočný koncert. Tešíme sa, že ste prišli povzbudiť našich šikovných žiakov a ich pedagógov. Viac fotografií si môžete prezrieť v albume FB stránke školy ;)