• Interný koncert 13.3.2023

• V pondelok 13.3.2023 sa konal ďalší interný koncert. Žiaci mali opäť možnosť odprezentovať to čo sa počas tohto školského roka naučili. Viac fotografií nájdete na našej FB stránke školy.

• Koncert učiteľov ZUŠ!

• S radosťou Vám oznamujeme, že dňa 28. marca 2023 o 18tej hodine, bude v koncertnej sále MUA Partizánske náš tradičný Koncert pedagógov ZUŠ Partizánske. Srdečne Vás pozývame!

• Karnevalový koncert na Fašiangy

• Fašiangy, Turíce, Veľká noc príde, kto nemá kožúška, zima mu bude. Ja nemám, ja nemám, len sa tak trasiem, dajte mi slaninky, nech sa napasiem.... nuž slaninka sa v našej škole nepodávala, ale zato sa po jej chodbách prechádzali všelijaké podivné stvory – vlk, upírka, Pipi dlhá pančucha, princezná, šašo, kúzelník, mačka aj myš a mnohé ďalšie. Všetci si pripravili krásne skladbičky a zahrali aj zaspievali ich 13. februára na internom školskom koncerte. A koncert dokonca navštívila aj záhadná grófka „von Crescendo“ z Rakúska, ktorá ho celý sprevádzala. Veríme, že všetci si ten koncert riadne užili a že sa pri ňom aj dobre zabavili. Viac fotografií nájdete na našej FB stránke školy.

• Darujte nám 2% z Vašich daní

• Mladé talenty pri Základnej umeleckej škole Partizánske je občianske združenie našej školy. Prosíme Vás, využite zákon, ktorý Vám umožňuje darovať 2% zo svojich zaplatených daní z príjmov občianskemu združeniu. Všetky získané prostriedky budú použité v súlade s platnými zákonmi a investované do budúcnosti našich šikovných umelcov ❤ zo ❤ ďakujeme

• Zmena platby školného!

• Dôležitá informácia pre žiakov a rodičov o zmene výške mesačného príspevku / školného/ v Základnej umeleckej škole Partizánske!!!

• Vianočný koncert vo Veľkých Uherciach

• Dňa 25.12.2022 patril žiakom a pedagógom Aničke Hamadovej a Jurkovi Slivkovi. Spoločne si pripravili Vianočný koncert v Kostole sv. Michala Archanjela vo Veľkých Uherciach. Ďakujeme, že si našli čas a mali chuť vystúpiť aj počas vianočných sviatkov, poďakovanie patrí žiakom aj ich rodičom.

• Vianočné prianie

• Prajeme Vám krásne, šťastné a pokojné vianočné sviatky milí naši žiaci, rodičia, kolegovia, priatelia <3

• Vianočná besiedka žiakov pani učiteľky Zuzky Žemberovej

• Vianočná besiedka šikovných klaviristov pani učiteľky Zuzky Žemberovej sa konečne uskutočnil po dvoch rokoch odkladania vo štvrtok 15.12.2022. Napriek oslabenej zostave podali žiaci krásne výkony. Okrem "povinného" sóla stihli mnohí nacvičiť 4ručnú hru a na záver zaznela aj hra na dvoch klavíroch, ktorú stihli Simonko a Julianka nacvičiť za posledný mesiac. Všetci ste spravili veľkú radosť nielen pani učiteľke, ale aj svojim blízkym! Tí, ktorí sa nemohli koncertu zúčastniť kvôli zdravotným problém srdečne pozdravujeme a prajeme skoré uzdravenie. V novom roku 2023 si koncert isto spoločne vynahradí

• Vianočná besiedka žiakov manželov Sládečkových

• Aj napriek chorobe, ktorá útočí na školy, predsa žiaci cvičia aj koncertujú. Naposledy to bolo 14. decembra, kedy sa uskutočnila besiedka žiakov z tried pani učiteľky Zuzky Sládečkovej a pána učiteľa Miloša Sládečku. Malí aj veľkí nacvičili vianočné koledy, ale aj iné známe i neznáme skladbičky a predviedli ich ako svoje darčeky pre rodičov. Všetkým sa darilo a prežili spoločne krásny predvianočný večer. Teraz sa už môžu tešiť na vianočné prázdniny ;)

• Vianočné soirée

• Vianočné soirée, koncert našich pedagógov a žiakov si môžete prísť pozrieť a vypočuť počas vianočných sviatkov dňa 26.decembra 2022 o 16tej hodine v Kostole Božského Srdca Ježišovho v Partizánskom. S radosťou Vás všetkých pozývame

• Vianočný koncert úspešne za nami

• 8.decembra 2022 sa konal v kultúrnom dome MUA Partizánske náš Vianočný koncert. Tešíme sa, že ste prišli povzbudiť našich šikovných žiakov a ich pedagógov. Viac fotografií si môžete prezrieť v albume FB stránke školy ;)

• Prvá adventná nedeľa a spevácky zbor ZUŠ Partizánske

• V podvečer prvej adventnej nedele sa žiaci z hudobného odboru ZUŠ Partizánske stretli pri požehnávaní Betlehema a adventného venca na Námestí SNP v Partizánskom, ktoré pripravilo vedenie mesta Partizánske. Dvadsať žiakov zo speváckeho zboru, pod vedením pani učiteľky Martičky Kindl zaspievali tri vianočné piesne. Na akordeóne ich doprevádzal pán učiteľ Števko Horský. Naše poďakovanie patrí pani učiteľke a jej žiakom, taktiež pánovi učiteľovi, ktorí si spoločne pripravili krásny predvianočný program. Potešili ste nielen svojich blízkych, ale aj všetkých prítomných čakajúcich na najkrajšie sviatky v roku. Ďakujeme!

• Gitarová Prievidza 2022

• O tom, že cvičiť sa oplatí, sme sa presvedčili na 12.ročníku celoslovenskej gitarovej súťaže v Prievidzi, ktorá sa konala 24. novembra. Žiak našej školy Filip Prekop z triedy pána učiteľa Sládečku  za posledné mesiace poriadne „drel  struny“ a výsledok sa dostavil. Získal 1. miesto v zlatom pásme vo svojej II.A kategórii a zároveň sa stal aj laureátom celej II. kategórie.  Okrem toho získal aj tretie ocenenie – Cenu za dramaturgiu výberu skladieb. Filipovi aj pánovi učiteľovi srdečne gratulujeme a ďakujeme za krásne reprezentovanie našej školy.

• Výtvarníci maľovali v Základnej škole....

• Naši výtvarníci z triedy pani učiteľky Sylvii Šuňalovej realizovali maľbu v oddychovej zóne v Základnej škole na Malinovského ulici v Partizánskom. Svojou tvorbou zpríjemňujú prostredie, ktoré bolo vytvorené na oddych všetkým žiakom základnej školy ;) Ďakujeme výtvarníci ;)